Solcredit – opinie i najważniejsze informacje

Solcredit – opinie i najważniejsze informacje

Przedstawiamy Państwu ofertę firmy pożyczkowej Solcredit. Jest to jedna z firm, która kieruje do swoich klientów bardzo atrakcyjną ofertę. Czy Solcredit opinie ma dobre? Na to pytanie odpowiadamy poniżej. Zapraszamy do lektury!

Solcredit – najważniejsze informacje

Solcredit to firma, która powstała w Estonii. Wchodzi ona w skład spółki FIIZY Limited. Solcredit bardzo szybko rozwija się również w innych krajach takich jak Hiszpania, Stany Zjednoczone, Peru oraz Brazylia. Warto wiedzieć o tym, że Solcredit nie jest klasyczną firmą pożyczkową. Jest to tylko podmiot, który zajmuje się świadczeniem swoim klientom pomocy finansowej. Solcredit to reprezentant ogromnej ilości firm, który ma na celu wyręczenie pożyczkobiorców w poszukiwaniu najatrakcyjniejszej oferty pożyczkowej.

Firma Solcredit przedstawia klientowi składającemu wniosek całą masę ofert, które są dopasowane do jego potrzeb i oczekiwań. Solcredit selekcjonuje najlepsze oferty tak, aby klient otrzymał wyłącznie takie propozycje, które mu się spodobają. Warto również wspomnieć o tym, że strona internetowa pożyczkodawcy Solcredit została przygotowana w bardzo profesjonalny sposób. Należy docenić, że firma zaznacza na stronie głównej, iż nie jest klasycznym pożyczkodawcą. Witryna główna Solcredit zajmuje się gromadzeniem informacji, które jak najlepiej scharakteryzują ofertę tej firmy. To z kolei sprawia, że żaden pożyczkobiorca nie ma jakichkolwiek problemów z uzyskaniem szczegółowych informacji na temat oferty Solcredit.

Co trzeba zrobić, by dostać pożyczkę w Solcredit?

Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę od Solcredit? To bardzo proste. Mimo tego, iż Solcredit jest pośrednikiem finansowym, to firma określa bardzo jasno sprecyzowane warunki. Aby otrzymać pożyczkę od Solcredit, należy:

  • być wieku od 18 lat do 80 lat,
  •  posiadać polskie obywatelstwo oraz polski dowód osobisty,
  • posiadać stały adres zamieszkania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej,
  • posiadać własny numer telefonu komórkowego oraz adres e-mailowy,
  • posiadać rachunek bankowy w jednym z polskich banków.

Jakie bazy dłużników sprawdza Solcredit?

Pośrednik finansowy, jakim jest Solcredit, nie gromadzi oraz nie zajmuje się bezpośrednio weryfikacją danych odnośnie historii kredytowej swoich potencjalnych pożyczkobiorców. Gdy wchodzimy w zakładkę pod nazwą „Polityka prywatności”, to szybko możemy dowiedzieć się, iż firmy, które współpracują z Solcredit bardzo dokładnie weryfikują rozmaite rejestry dłużników. Z tego względu decyzja o przyznaniu nam pożyczki może być uzależniona od tego, jak wygląda nasza historia kredytowa. Partnerzy Solcredit sprawdzają niżej wymienione bazy:

  • BIG, czyli Biuro Informacji Gospodarczej: Krajowy Rejestr Długów, ERIF, BIG InfoMonitor, Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej,
  • BIK – Biuro Informacji Kredytowej.

Solcredit opinie 

Solcredit opinie wśród klientów ma bardzo zróżnicowane. Wiele zależy od tego, jakie są oczekiwania oraz aktualna sytuacja kredytowa poszczególnych komentujących. Na pewno dużym plusem jest dobra komunikacja z przedstawicielami firmy oraz przejrzysta strona internetowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *