Soho Credit – opinie

Soho Credit – opinie

Soho Credit to instytucja, która zajmuje się udzielaniem chwilówek za pośrednictwem internetu. Pierwsza pożyczka na kwotę jest możliwa do uzyskania za darmo na okres 30 dni. Wszystkie kolejne pożyczki można brać maksymalnie na kwotę 4000 złotych.

Soho Credit informacje podstawowe

Soho Credit to firma, która należy do spółki Rapid Finance. Wypłaca ona również chwilówki na Litwie, Łotwie oraz w Hiszpanii. Na polskim rynku istnieje już stosunkowo długo, bo od 2011 roku. Specjalnością Soho Credit jest udzielanie natychmiastowych pożyczek na okres 30 dni, które udziela się w 100% za pośrednictwem internetu. Soho Credit podobnie jak pozostałe firmy pożyczkowe na swojej stronie głównej daje dostęp do intuicyjnego kalkulatora, który oblicza dla nas rzeczywiste koszty danej pożyczki. Firma stworzyła również specjalny film instruktażowy, w którym można krok po kroku dowiedzieć się, w jaki sposób zarejestrować się u pożyczkodawcy oraz jak należy wnioskować o otrzymanie pożądanego finansowania.

Soho Credit opinie

Jeśli chodzi o Soho Credit opinie ma bardzo dobre. Wynika to z faktu, że pierwszą pożyczkę nowym klientom oferuje całkiem za darmo, bez żadnych ukrytych kosztów. Należy jednak mieć na uwadze, że wszystkie następne pożyczki są obarczone kosztami. Kolejna istotna informacja jest taka, że maksymalna kwota pożyczki, o jaką możemy ubiegać się w Soho Credit, to 4000 złotych. Oprócz tego, każdy wniosek rozpatrywany jest w sposób indywidualny przez specjalny system Soho Credit. Bierze on pod uwagę różnorodne czynniki – mowa tutaj przede wszystkim o naszej zdolności kredytowej. Kolejną zaletą Soho Credit jest fakt, że na wydanie decyzji pożyczkowej nie trzeba długo czekać. Bardzo szybko przebiega również wypełnianie wniosków – nie powinno ono sprawiać nikomu starającemu się o pożyczkę żadnych problemów. Biorąc pod uwagę wszystkie kwestie, takie jak wypełnienie wniosku, dopełnienie najważniejszych formalności, to pieniądze powinny pojawić się na naszym koncie naprawdę szybko. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Soho Credit.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *