Mikrokasa – recenzujemy ofertę firmy pożyczkowej

Mikrokasa – recenzujemy ofertę firmy pożyczkowej

W dzisiejszych czasach rynek usług pożyczkowych rozwija się w niezwykle szybkim tempie. Duża liczba firm tego typu na rynku sprawia, iż aby zdobyć uznanie wśród konsumentów, muszą one przyciągać do siebie atrakcyjnymi promocjami. Dzisiaj darmowe pożyczki z RRSO 0% już nikogo nie dziwią. Jedną z firm, której ofertą z całą pewnością warto się zainteresować, jest Mikrokasa.

Mikrokasa – najważniejsze elementy oferty pożyczkodawcy 

Mikrokasa jest firmą, która istnieje na polskim rynku już od dłuższego czasu. Oferta tego pożyczkodawcy jest przeznaczona nie tylko dla osób szukających  klasycznych pożyczek krótkoterminowych, jak i pożyczki długoterminowe. Jest to bardzo doświadczona firma pożyczkowa, która cieszy się dużym uznaniem wśród klientów. Jej strona internetowa tylko potwierdza, z jak doświadczoną firmą mamy do czynienia. Jest ona bardzo czytelna i profesjonalna. Każdy potencjalny pożyczkobiorca z pewnością bez żadnego problemu znajdzie wszelkie niezbędne mu informacje. Jest ona podzielona na cztery podstawowe elementy. Pierwszy, najważniejszy prezentuje oczywiście klientom kalkulator pożyczkowy.

Kolejny element strony zawiera szereg najistotniejszych informacji na temat funkcjonowania tego przedsiębiorstwa. Firma chwali się również swoimi sześcioma atutami, które są szczególnie istotne i warte przedstawienia. W ostatniej części strony są najważniejsze cechy charakterystyczne oferty pożyczkowej Mikrokasa przeznaczonej dla jej klientów. Mowa tu oczywiście o pożyczkach długoterminowych, pożyczkach chwilówkach oraz pożyczkach konsolidacyjnych.

Co trzeba zrobić, aby móc wnioskować o uzyskanie pożyczki w Mikrokasa?

Aby móc wnioskować o pożyczkę w Mikrokasa, nie trzeba spełniać żadnych trudnych warunków. Są one standardowe w porównaniu z innymi firmami pożyczkowymi. Warunki do uzyskania pożyczki w Mikrokasa są następujące:

  • wiek od minimum 18 lat do maksymalnie 75 lat (pożyczki krótko i długoterminowe),
  • wiek od 20 do maksymalnie 70 lat (pożyczki konsolidacyjne),
  • posiadanie polskiego obywatelstwa wraz z dowodem osobistym,
  • posiadanie numeru PESEL,
  • posiadanie stałego adresu zamieszkania bądź zameldowania na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej,
  • posiadanie udokumentowanego źródła dochodu, które pozwoli na spłatę zobowiązania w odpowiednim terminie.

W jakich bazach dłużników weryfikowani są klienci pożyczkodawcy Mikrokasa?

Mikrokasa sprawdza oczywiście swoich klientów w rozmaitych bazach dłużników. Jest to powszechna taktyka stosowana również przez wszystkie inne firmy pożyczkowe. Wśród najważniejszych rejestrów, które są sprawdzane, znajduje się BIK, czyli Biuro Informacji Kredytowej oraz BIG – Biura Informacji Gospodarczej. Warto jednak wiedzieć o tym, że na uzyskanie pożyczki w Mikrokasa mają również szansę te osoby, które widnieją na liście dłużników w tych bazach. Wszystko zależy od indywidualnej sytuacji konkretnego konsumenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *