Loanme – jak dostać pożyczkę w tej firmie?

Loanme – jak dostać pożyczkę w tej firmie?

LoanMe to jedna z bardzo popularnych firm pożyczkowych, która bardzo mocno inwestuje na polskim rynku. Jest to pożyczkodawca, dla którego głównym celem jest bycie w świadomości jak największej części społeczeństwa. W osiągnięciu tego celu pomagają charakterystyczne reklamy telewizyjne. Czy oferta świadczona klientom przez tę firmę pożyczkową jest godna zainteresowania? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć Państwu w niniejszym artykule. Przedstawimy też, jakie LoanMe opinie ma wśród swoich klientów. Zapraszamy serdecznie do wnikliwej lektury!

LoanMe – najważniejsze informacje o pożyczkodawcy

LoanMe to nazwa, która pochodzi z języka angielskiego. Firma funkcjonuje na polskim rynku pożyczkowym od lutego 2015 roku, co oznacza, że jest to jeden z najkrócej istniejących pożyczkodawców w Polsce. Przez cały okres swojego istnienia na polskim rynku firma stawiała na interesujące formy docierania do klientów – mowa tutaj przede wszystkim o barwnych reklamach, w których w ciekawy sposób zwracano się do potencjalnych klientów.

LoanMe specjalizuje się w udzielaniu pożyczek długoterminowych, które przez niektórych nazywane są ratalnymi. Oferta firmy podzielona jest na dwie taryfy. Jest ona dokładnie opisana na stronie internetowej pożyczkodawcy. Na witrynie znajdują się też rozmaite LoanMe opinie – według nas są one zbyt mocno wyeksponowane. Trzeba jednak przyznać, że można się z nich dowiedzieć wielu interesujących rzeczy odnośnie zasad udzielania pożyczek w tej firmie oraz poziomu obsługi.

Co trzeba zrobić, by dostać pożyczkę w LoanMe?

Aby otrzymać pożyczkę w LoanMe, należy spełnić kilka warunków. Przede wszystkim trzeba być osobą pełnoletnią. Nie istnieje górna granica wieku, dlatego też z oferty tego pożyczkodawcy mogą również korzystać osoby starsze. A jak wiadomo, seniorom zastrzyk gotówki zawsze się przyda, ponieważ poziom polskich emerytur jest bardzo niski.

Do uzyskania pożyczki w LoanMe należy również posiadać polskie obywatelstwo, które poświadczy dowód osobisty oraz stały adres zamieszkania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Oprócz tego, niezbędne jest posiadanie rachunku bankowego wraz z dostępem do bankowości elektronicznej oraz poczty e-mail.

LoanMe opinie

LoanMe opinie posiada bardzo zróżnicowane. Wiele osób zwraca uwagę na fakt, że granice wiekowe ustalone przez tego pożyczkodawcę nie są restrykcyjne. Do uzyskania pożyczki wystarczy to, że posiadamy więcej niż 18 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *