Kuki – pożycz do 15000 przez internet

Kuki – pożycz do 15000 przez internet

Na naszym rynku pożyczek pozabankowych jest wiele firm, które oferują szybkie pożyczki przez internet, jednak większość z nich pozwala na pożyczenie mniejszych kwot. Jeżeli potrzebujesz większej kwoty – wybierz firmę Kuki.pl, gdzie pożyczysz nawet do 15 000 zł bez wychodzenia z domu i bez przesyłania zbędnych zaświadczeń.

Firma Fincapital Sp.z.o.o. świadczy usługi pożyczek pozabankowych pod adresem www.kuki.pl i udziela pożyczek w kwocie od 200 zł do 15000 zł na okres od jednego dnia do miesiąca. Aby otrzymać pożyczkę wystarczy wybrać suwakiem kwotę pożyczki jaka nas interesuje oraz wybrać termin spłaty pożyczki. Następnie wypełnić prosty formularz pożyczkowy.

Kto może zostać klientem Kuki?

O pożyczkę w Kuki może się ubiegać każda osoba w wieku od 20 do 75 lat, która posiada zdolność do podejmowania czynności prawnych, posiada własny numer telefonu komórkowego, posiada konto w polskim banku (SKOKi nie są akceptowane), posiada dowód osobisty oraz jest obywatelem RP oraz mieszka na terenie RP. Aby nasz wniosek został rozpatrzony pozytywnie nie można posiadać negatywnych wpisów w bazach dłużników: iuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A., Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A., ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A., Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A.oraz Biuro Informacji Kredytowej S.A. W razie odrzucenia wniosku pożyczkodawca bezzwłocznie powiadomi nas o powodzie odrzucenia (wskaże BIG w którym posiadamy negatywny wpis).

Jak otrzymać pożyczkę?

Wnioskowanie o pożyczkę jest bardzo proste i polega na wypełnieniu prostego formularza. W formularzu należy podać swoje podstawowe dane osobowe, dane z dowodu osobistego, ustalić hasło z którym będziemy się logować do naszego panelu klienta, podać adres zamieszkania oraz swoje dane finansowe tj. źródło dochodów: umowa o pracę, umowa o dzieło/zlecenie, działalność gospodarcza, emerytura/renta, student, gospodyni domowa, bezrobotny lub inne oraz podać swój miesięczny dochód i miesięczne wydatki.

Po wysłaniu wniosku będziemy poproszeni o potwierdzenie swoich danych oraz rachunku bankowego poprzez przelew weryfikacyjny. Należy w tym celu wykonać przelew w wysokości 1gr ze swojego rachunku bankowego – ważne, aby dane na naszym rachunku pokrywały się z danymi podanymi we wniosku. Na ten właśnie rachunek otrzymamy później pożyczkę. Firma Kuki posiada rachunki w następujących bankach: PKO BP/Inteligo, Pekao S.A., mBank, Santander, ING Bank Śląski, Alior Bank, Milennium Bank, Getin Bank. Jeżeli posiadasz rachunek w jednym z tych banków to twój wniosek zostanie rozpatrzony nawet w ciągu kilkunastu minut.

Dlaczego warto wybrać Kuki?

Firm pożyczkowych na naszym rynku jest wiele, wiele jest też jest o nich opinii, w tym także opinie o kuki,  są bardzo pozytywne i firma jest polecana przez wiele osób, które wzięły już pożyczkę w tej firmie. Obsługa wniosków przez 7 dni w tygodniu, konta w kilku najpopularniejszych bankach, wysoka kwota pierwszej darmowej pożyczki (nawet 5000 zł darmowej pożyczki) wskazują, że firma Kuki jest godna zaufania. Firma ceni sobie przejrzystość oferty oraz doskonały kontakt z klientem dlatego z obsługą klienta możesz się skontaktować przez siedem dni w tygodniu (pon – pt od 8:00 do 22:00 oraz w weekendy od 9:00 do 17:00), w tych dniach i godzinach także są rozpatrywane wnioski pożyczkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *